Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN LINDBORG (1876-1951): motiv med hus, sannolikt tyskland, signerad Lindborg, olja på pannå, mått ca 60x83,5 cm
Sprickbildning i trä
706105
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här