Edvin Lindborg

Edvin Lindborg
Edvin Lindborg
Edvin Lindborg
Edvin Lindborg
Edvin Lindborg
Edvin Lindborg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN LINDBORG (1876-1951): motiv med hus, sannolikt tyskland, signerad Lindborg, olja på pannå, mått ca 60x83,5 cm

Sprickbildning i trä

706105

2019-11-26