James Linton oljemålning

James Linton oljemålning
James Linton oljemålning
James Linton oljemålning
James Linton oljemålning
James Linton oljemålning
James Linton oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES DROMGOLE LINTON (1840-1916, England): "The Trumpeter", signerad samt a tergo etikettmärkt och betitlad, olja, ca 48x38 cm

Viss krackelering, smärre retuscher

706127

2019-11-25