Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAMES DROMGOLE LINTON (1840-1916, England): "The Trumpeter", signerad samt a tergo etikettmärkt och betitlad, olja, ca 48x38 cm
Viss krackelering, smärre retuscher
706127
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här