Bokstöd 1900-tal

Bokstöd 1900-tal
Bokstöd 1900-tal
Bokstöd 1900-tal
Bokstöd 1900-tal
Bokstöd 1900-tal
Bokstöd 1900-tal
Bokstöd 1900-tal
Bokstöd 1900-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 1900-talets mitt, art decostil, sannolikt Frankrike, sockel i marmor, i form av antilop samt palm i patinerad metall, höjd ca 16, 14x8 cm

Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11

706151

2019-11-30