Takfotogenlampa nyrenässans

Takfotogenlampa nyrenässans
Takfotogenlampa nyrenässans
Takfotogenlampa nyrenässans
Takfotogenlampa nyrenässans

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, nyrenässans, bronserad stomm, oscarianska prismor, vit glaskupa, höjd ca 80 cm, diameter 55 cm

Bruksslitage

706152

2019-11-25