Lisa Larson "Johanna" figurin Gustavsberg

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON (född 1931): "Johanna", figurin, Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, formgivningsår 1962-64, signerad Lisa L., höjd ca 16 cm

Slitage

706153

2019-11-27