Partnersdesk

Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk
Partnersdesk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PARTNERSDESK, fanér i bl.a björk, Svenska Möbelfabriken, 1930/40-tal, nyklassisicm, hurtsar på vardera sida, skåpsdörrar med bakomvarande lådinredning, låda i sarg, tillhörande stol, sitthöjd ca 76, 140x76 cm

Smärre slitage, skiva med slitage. nyckel saknas. Ej monterad vid uthämtning. Några för små skruvar medföljer.

706157

2019-11-25