Partnersdesk
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PARTNERSDESK, fanér i bl.a björk, Svenska Möbelfabriken, 1930/40-tal, nyklassisicm, hurtsar på vardera sida, skåpsdörrar med bakomvarande lådinredning, låda i sarg, tillhörande stol, sitthöjd ca 76, 140x76 cm
Smärre slitage, skiva med slitage. nyckel saknas. Ej monterad vid uthämtning. Några för små skruvar medföljer.
706157
2019-11-25