Snedklaffsekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKTRTÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 103, 88x43 cm, nycklar finna stt avhämta vid Utlämningen

Låskista saknas, brukslitage, ytskador

706159

2019-11-26