Snedklaffsekretär gustaviansk stil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKTRTÄR, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 103, 88x43 cm, nycklar finna stt avhämta vid Utlämningen
Låskista saknas, brukslitage, ytskador
706159
2019-11-26