Nils Nilsson Skum teckning

Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Renar och 3 vargar under norrskenet, signerad samt daterad 1944, blandteknik (blyerts och krita), ca 25x34cm
Bildtext av Skum a tergo

706165

2019-12-06