Lyrbord

Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord
Lyrbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD i form av lyrbord, 1920/30-tal, blandstil, fanér i björk samt svärtade detaljer, nyckel finns, höjd ca 65,5, största bredd 51 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Några fanérbortfall, bruks och åldersrelaterat slitage

706188

2019-11-26