Lyrbord
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD i form av lyrbord, 1920/30-tal, blandstil, fanér i björk samt svärtade detaljer, nyckel finns, höjd ca 65,5, största bredd 51 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Några fanérbortfall, bruks och åldersrelaterat slitage
706188
2019-11-26