Bo Löfgren oljemålning

Bo Löfgren oljemålning
Bo Löfgren oljemålning
Bo Löfgren oljemålning
Bo Löfgren oljemålning
Bo Löfgren oljemålning
Bo Löfgren oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO LÖFGREN, landskap med hus, olja på duk, signerad, mått ca 73x92 cm

706194

2019-11-27