Ruskig Ångest målning
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
RUSKIG-ÅNGEST, "Sömn - De av kriget stupade", målning blandteknik Montana Gold Nitro - Akryl på linneduk, signerad och daterad 2017 format ca 111 x 111 cm
Ingår i temaauktion "Urban Art"
Obetydligt slitage
706200
2019-11-27