Ruskig Ångest målning

Ruskig Ångest målning
Ruskig Ångest målning
Ruskig Ångest målning
Ruskig Ångest målning
Ruskig Ångest målning
Ruskig Ångest målning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

RUSKIG-ÅNGEST, "Sömn - De av kriget stupade", målning blandteknik Montana Gold Nitro - Akryl på linneduk, signerad och daterad 2017 format ca 111 x 111 cm

Ingår i temaauktion "Urban Art"

Obetydligt slitage

706200

2019-11-27