Skrivbord m. stol
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, m. stol, (2 dlr), 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, skrivskiva i grön galon med präglad dekor, 8 utdrabara lådor, stolens sits klädd i grön galon, skrivbordets höjd ca 77, 122x61, stolens sitthöjd ca 45, bredd ca 51 cm
Smärre slitage, repor
706220
2019-11-27