Skrivbord m. stol

Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol
Skrivbord m. stol

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, m. stol, (2 dlr), 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, skrivskiva i grön galon med präglad dekor, 8 utdrabara lådor, stolens sits klädd i grön galon, skrivbordets höjd ca 77, 122x61, stolens sitthöjd ca 45, bredd ca 51 cm

Smärre slitage, repor

706220

2019-11-27