Bricka i silver, vikt 1943 g

Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g
Bricka i silver, vikt 1943 g

Klubbat för:

9 200 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

BRICKA, silver, sannolikt Persien, tidigt 1900-tal, oidentifierade stämplar, floraldekor med figurscener, mått ca 51x37 cm, vikt ca 1943 g

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Kuntoraportti

Bruksslitage

706228

Päivämäärä:

2019-11-26