Stolar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
STOLAR, 3 st, sannolikt Syrien, omkring 1900-talets första hälft, riklikt skuren dekor med inlägg av pärlemor, hopfällbara, sitthöjd ca 50 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Bruksslitage, en av stolarna med ställvist mer slitage
706236
2019-11-26