Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
MYNT ca 30, 1700-1800-tal, koppar samt i silvermynt, företrädesvis Europa och Ryssland, största diameter ca 3,9 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Bruks och åldersrelaterat slitage
706242
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här