Mynt

Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

MYNT ca 30, 1700-1800-tal, koppar samt i silvermynt, företrädesvis Europa och Ryssland, största diameter ca 3,9 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Bruks och åldersrelaterat slitage

706242

2019-11-26