Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS KRISÁR (född 1973): "Chord No. 10", à tergo signerad, 18/24. C-print, 2005, CD medföljer, ca 40x50 cm,
Proveniens: Galleri Mårtenson&Persson
706245
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här