Anders Krisár

Anders Krisár
Anders Krisár
Anders Krisár
Anders Krisár

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

ANDERS KRISÁR (född 1973): "Chord No. 10", à tergo signerad, 18/24. C-print, 2005, CD medföljer, ca 40x50 cm,

Proveniens: Galleri Mårtenson&Persson

706245

2019-11-26