Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1900-tal, Louis XVI stil, bronserad, dekor i pastellege, bestående av: slaongsbord, karmstolar 1 par, stolar 1 par, bordets höjd ca 66, 96x60, soffans längd 135, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, skador, fläckar

706247

2019-11-26