Soffa och fåtölj 1900-tal

Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal
Soffa och fåtölj 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, skuren dekor, valnöt, sitthöjd ca 44, soffans längd 123 cm

Slitage, fläckar

706260

2019-11-27