Golvvas KIna 1800-tal
2019-11-30
706264
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1800-talet, med hänklar, dekor i underglasyrblått, porslin, höjd ca 43 cm
Hänkel och golvring med nagg