Golvurna med lock Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVURNA MED LOCK, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, porslin, höjd ca 55 cm

Naggar, lock med lagningar

706271

2019-11-30