Edit Gert oljemålning

Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning
Edit Gert oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDIT GERT (Danmark, 1906-1983): Blomsterstilleben, signerad E Gert, olja på duk, ca 62x53 cm

706272

2019-11-25