String skåp och hylor

String skåp och hylor
String skåp och hylor
String skåp och hylor
String skåp och hylor
String skåp och hylor
String skåp och hylor
String skåp och hylor
String skåp och hylor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hyllor 2 st, skåp, gavlar 2 st., "String", mahognyfanér, skåpets mått ca höjd ca 42, 78x30, hyllplan 78x30, gavlarnas höjd 100 cm

Slitage och repor, bakstycke med skruvhål

706286

2019-11-27