Nils Björkquist oljemålning

Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS BJÖRKQUIST(1900-1991): "Skogsglänta med räv", signerad N Björkquist, olja på duk, 58x68 cm

Duken med bucklor, samt. något ospännd

706287

2019-11-27