Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STOLAR, 5 st, senempire, 1800-tal, stommar i massiv björk med sitsar i rotting, sitthöjd ca 47 cm

Kuntoraportti

Renoverade och kompletterade, delvis med skador på rottingen

706290

Päivämäärä:

2019-11-28