Stolar senempire
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOLAR, 5 st, senempire, 1800-tal, stommar i massiv björk med sitsar i rotting, sitthöjd ca 47 cm
Kuntoraportti
Renoverade och kompletterade, delvis med skador på rottingen
706290
Päivämäärä:
2019-11-28