Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): Landskapsmotiv, signerad och daterad V Behm -87, olja på duk, ca 46x67 cm

Färgbortfall

706293

2019-11-27