Glasservis Helga
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, "Helga", 57 dlr., klar glasmassa, 1900-tal, bestående av: 11 rödvinsglas, 10 vitvinsglas, 10 desertvinsglas, 12 selterglas, 6 snapsglas, 8 punschglas/likör
enstaka nagg kan förekomma
706307
2019-11-28