Kallskål

Kallskål
Kallskål
Kallskål
Kallskål
Kallskål
Kallskål
Kallskål
Kallskål
Kallskål
Kallskål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLSKÅL, tenn, 17/1800-tal, otydliga stämplar, höjd ca 13, längd 33 cm

Slitage

706312

2019-11-29