Gryta

Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta
Gryta

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRYTA, malm, 17/1800-tal, med hänklar, otydligt märkt, höjd 13, diameter 29,5 cm

Slitage

706317

2019-11-29