Gryta
2019-11-29
706317
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRYTA, malm, 17/1800-tal, med hänklar, otydligt märkt, höjd 13, diameter 29,5 cm
Slitage