Vaser Henning Nilsson och Sune G Svensson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENNING NILSSON (1907-1993), Höganäs, vas, glaserat stengods, signerad och daterad 16 11 1966, Henning Nilsson Höganäs, höjd 17 cm SUNE G SVENSSON, vas, glaserat stengods, höjd 10 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

706318

2019-12-09