Axel Nordgren

Axel Nordgren
Axel Nordgren
Axel Nordgren
Axel Nordgren
Axel Nordgren
Axel Nordgren

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL NORDGREN (1828-1888), Dystopiskt kustlandskap,
signerad och daterad "A. Nordgren", olja på duk, 45 x 72 cm.

Smärre slitage.

706335

2019-11-29