David Wallin

David Wallin
David Wallin
David Wallin
David Wallin
David Wallin
David Wallin

Klubbat för:

600 SEK

3 000 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): Blåögd flicka, signerad D. Wallin, olja på pannå, ca 81x65 cm

706338

2019-11-29