Max Walter Svanberg väggplakett

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG, "Regnbågssolens svankvinna med skönhetens och förgängelsens ägg", väggplatta, porslin, Rörstrand, numrerad 54/475. 40 x 32 cm. .

Sedvanligt ytslitage.

706359

2019-11-30