Väggplakett Schäffenacker

Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker
Väggplakett Schäffenacker

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

HELMUT SCHÄFFENACKER, väggrelief, stengods, dekor av hästar, 1900-talets andra hälft, 91,5 x 41 cm.

Sedvanligt ytslitage.

706362

2019-12-07