Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd ca 30-37 cm

Ett fat med kantlagning samt underliggande nagg (det stora fatet)

706363

2019-11-27