Wilke Adolfsson pokalglas

Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas
Wilke Adolfsson pokalglas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILKE ADOLFSSON, pokalglas, graal, signerad och daterad -97, höjd 42 cm.

706376

2019-12-02