Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGAPORTRÄTT, 2 st, olja på plåt, 1800-tal, föreställande Wilhelm av Holland och Leopold av Belgien, mått ca 65 x 39 cm.
Slitage. Färgbortfall.
706389
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här