Kungaporträtt oljemålningar

Kungaporträtt oljemålningar
Kungaporträtt oljemålningar
Kungaporträtt oljemålningar
Kungaporträtt oljemålningar
Kungaporträtt oljemålningar
Kungaporträtt oljemålningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGAPORTRÄTT, 3 st, olja på plåt, föreställande Alexander av Serbien, Alexander av Ryssland, samt Alaxander av Bulgarien, mått ca 65 x 39 cm.

Slitage, färgbortfall

706390

2019-11-26