Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BENGT BERGLUND (född 1936): Komposition, signerad B Berglund, daterad a tergo Gustavsberg -65, emalj, ca 33x52 cm
706407
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här