Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BENGT BERGLUND (född 1936): Komposition, signerad B Berglund, daterad a tergo Gustavsberg -65, emalj, ca 33x52 cm
Zustandsbeschreibung
706407
2019-11-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner