Bengt Berglund emalj

Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj
Bengt Berglund emalj

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BENGT BERGLUND (född 1936): Komposition, signerad B Berglund, daterad a tergo Gustavsberg -65, emalj, ca 33x52 cm

Zustandsbeschreibung

706407

2019-11-26