Praktvaser

Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser
Praktvaser

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRAKTVASER, 1 par, porslin, omkring 1900, bemålad samt förgylld dekor, höjd 66 cm

Lagningar och skador

706410

2019-11-26