Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, porträtt av nunna, osignerad, olja på pannå, ca 10x9 cm
Ingår i temauktion Samlarhem
Med krakeleringar
706434
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här