Oidentiferad konstnär relief

Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief
Oidentiferad konstnär relief

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, 1900-talets mitt, Relief i form av påfågel, utförd i bl a karneol, ametist, rosenkvarts och tigeröga, på botten av sammet, signerad, ca 52x44,5 cm

Näbben något lös

706454

2019-11-28