William Sweetlove
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Cloned Blue Father Pig With Boots", skulptur, glasfiber och plast/resin, signerad och numrerad 6/50, höjd 72, längd 120 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt 29-30/11 i Moodgallerian
Skada på ena stöveln, ytmärken
706459
2019-11-30