Cajsa Holmstrand
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1985, akryl på duk, ca 65x65 cm
UTSTÄLLD: Konstruktiv Tendens, Nybrogatan 69.
Visas 25-28/11 på Magasin 5 samt i Moodgallerian 29-30/11
706461
2019-11-30