Cajsa Holmstrand

Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand
Cajsa Holmstrand

Klubbat för:

4 600 SEK

5 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1985, akryl på duk, ca 65x65 cm

UTSTÄLLD: Konstruktiv Tendens, Nybrogatan 69.

Visas 25-28/11 på Magasin 5 samt i Moodgallerian 29-30/11

706461

2019-11-30